דלג לתוכן המרכזי
אמירים
אירועים

אירועים

מופעי הקיץ לשנת 2016 במצפה כנרת

27 אפריל - 31 אוגוסט, 2016

בשישי הקרוב נפתח את מופעי הקיץ לשנת 2016 במצפה כנרת.
לאחר מכן יהיו מופעים בשלושת סופי השבוע הראשונים של יוני ואחרי כן ביולי אוגוסט.

בשישי הקרוב,
ה29/4 יופיע לראשונה ערן זמיר במצפה כנרת בשעה חמש וחצי.
כולם מוזמנים להגיע וליהנות אחרי שבוע עמוס במיוחד

כמה מילים על המופע:

במקביל לצאת אלבומו, "ניגודים משלימים", אלבום הכולל 14 מוסיקאים, ערן יוצא עם מופע סולו חדש, אווירתי במיוחד, בו הוא משלב אלמנטים מהמוסיקה הערבית יחד עם הרבה חשמל.

הסירנה, כלי ייחודי שהמציא ערן, מורכבת מצוואר של עוד עם גוף של גיטרה חשמלית, ומהווה למעשה כלי חדש המשלב בין העולמות, מחד עולם הגיטרה, האלקטרוניקה והרוקנרול, ומאידך עולם המוסיקה הערבית.

אתם מוזמנים לעצום עיניים, לשחרר, להרדם, ולתת למוסיקה להספג, לחלחל, להדהד ולקחת אתכם, לספר לכם, לגעת בכם...


אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש