אמירים
אוריאל - לאהוב לשם שינוי

אוריאל - לאהוב לשם שינוי

הסטיקר

אנשים רבים שואלים אותי לפירושו של הסטיקר שהגיע לעולם דרכי.

את הסטיקר יצרתי בעצתה של ידידה, לאחר ששיתפתי אותה בתובנה הכתובה עליו.

הגעתי לתובנה הזו לאחר 11 וחצי שנים של חיפוש. חיפוש אשר היה, מעל הכל, חיפוש אחר דרך לצאת מן הדיכאון ששרה עליי בכוחות עצמי. נעזרתי באנשים רבים ובשיטוח שונות ומגוונות על מנת לשפר את מצבי, רק שבירכי תודעתי חיפשתי אחר משהו שאני אוכל לעשות, גם אם לא אצליח לסמוך על אף אחד ועל שיטותיו. מאז ומעולם היה לי קשה לסמוך על אחרים, ופחדתי שלא אצליח להתקדם לעבר מטרותיי אם לא אצליח לשנות זאת.

אם להגיד את האמת, הצלחת הסטיקר תפסה אותי בהפתעה. לא הייתי מוכן לכמויות האנשים שביקשו אותו, לא ידעתי איך להכיל את מה שסיפרו לי אנשים על איך הסטיקר עזר להם בנקודות שונות בחיים, ויותר מכל, לא ידעתי איך לקבל את התודה והאהבה אשר פתאום קיבלו את פניי. גדלתי בתור ילד מנודה, לא הורגלתי לקבל אהבה מהסביבה. עם הזמן ראיתי שהביקוש לסטיקר הולך וגדל ועד היום יצרתי 40,000 סטיקרים, בעברית ובאנגלית, והפצתי אותם לכל עבר בארץ ובעולם.


אני מודה לכל מי שפירגן ואהב את הסטיקר,

אוריאל.

הצטרף למועדון חברים

הפרטים שלך נרשמו בהצלחה במערכת
הכתובת כבר קיימת במערכת
הוספת הכתובת לא הצליחה, נסה שוב מאוחר יותר.
  הדפסה
אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
Loading חיפוש