דלג לתוכן המרכזי
אמירים
סמבביה  - טנטרה לזוגות, עסוי קוראני ופרחים

סמבביה - טנטרה לזוגות, עסוי קוראני ופרחים

תכשיטים אנרגטיים

תכשיטים אנרגטיים לאיזון פנימי
 
מתנה מקורית! התכשיטים הממולאים בתמציות פרחי התודעה משמשים לא רק ליופי אלא במיוחד לריפוי- הילינג אנרגטי, חיזוק ואיזון של שדה האנרגיה שלנו- ההילה, ותומכים בבריאות- חיזוק המערכת החיסונית, רוגע, קלילות ושמחת חיים.
 
באמצעות ענידתן על גופנו, תמציות הפרחים מציפות את ההילה שלנו בתדרים חיוביים של מודעות גבוהה יותר. הן עוזרות למוסס מתחים מהגופים השונים, מאזנות את הצ'אקרות שלנו ובכך מעצימות את זרימת אנרגיית החיים ומחברות אותנו לרוגע ולשמחה פנימית.
 
 

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש