דלג לתוכן המרכזי
אמירים
הלוחשת לכלבים - תקשורת טלפתית

הלוחשת לכלבים - תקשורת טלפתית

הלוחשת לכלבים

077-9979856

הלוחשת לכלבים -תקשורת טלפתית
תמיד רציתם לדעת מה הכלב שלכם חושב? עכשיו אפשר!

בואו לשמוע מקרוב איך הכלב שלכם רואה את העולם.

לכל כלב נקודת המבט המיוחדת לו, ממש כמו בני אדם. התקשורת הטלפתית איתם פותחת לנו חלון לעולמם הפנימי והמפתיע. . למעשה, תקשורת טלפתית עם חיות נהוגה כבר אלפי שנים אצל שבטים ילידים כמו המאיה, האינדיאנים והאבוריג'ינים.

מתקשרים טלפתיים עם בעלי חיים (Animal Communicators) פועלים ברחבי העולם כבר שנים רבות , ולא מזמן שיטה מהפכנית זו הגיעה גם לארץ.

הטלפתיה היא יכולת קוגנטיבית , שבדרך כלל נמצאת ב 95% מהמוח בהם איננו משתמשים , אך הפוטניאל הטלפתי קיים אצל כולנו. בעזרת התקשורת הטלפתית הכלב מגלה לנו לא רק מה הוא עושה ולמה, אלא גם מה הוא חושב ואיך הוא מרגיש. השיחה תאפשר לכם לבוא במגע ישיר עם הקול האמיתי של הכלב שלכם. בעזרת תקשורת ישירה זו תגלו במהירות שורשים של התנהגויות בעייתיות שמלוות את הכלב ומפריעות להתנהלות השלווה בבית.

הטלפתיה עוזרת בפתרון מהיר ויעיל של בעיות רגשיות , התנהגותיות, ובריאותיות.

אין שני כלבים דומים, וכל שיחה נראית אחרת לגמרי! בואו לשמוע את הכלב שלכם –במילים שלו.

קצת עלי...

קוראים לי מאיו טל ספיר, ובמקביל לעבודה הטלפתית עם כלבים אני מלווה נפגעי פוסט טראומה ומנחת קבוצות. לעיתים קרובות אני משלבת בין העולמות – מלווה פוסט טראומתיים בסיוע כלב שקיבל הכשרה ייעודית , ועוזרת לכלבים טראומתיים וחרדתיים.

נולדתי עם רגישות גבוהה לעולם הנסתר (לתדרים עדינים) והיום לשמחתי אני מנתבת יכולות אלו למקום פרקטי, בו ניתנת לי הזדמנות ויש לי הכבוד לעזור לאנשים ולעולם החיות. כאשר נחשפתי לתקשורת טלפתית עם כלבים קיבלתי אישור למה שידעתי בפנים כבר מגיל צעיר – אפשר לדבר איתם , והם גם עונים. בכל שיחה עם כלב נגלה בפני עולם עשיר ומודע, מפותח בהרבה ממה שלימדו אותנו לחשוב.

בעיסוקי אני מייעצת , ומלמדת תקשורת טלפתית עם כלבים, מתוך הבנה כי טלפתיה אינה משהו מיסטי או "קונספט רוחני" – אלא חוש אמיתי הטבוע עמוק בד.נ.א שלנו, חוש אשר פיתחו אבות אבותינו הקדמונים לצורך תקשורת ותנועה במרחבים .

אני מאמינה ורואה בעבודתי שכל בני האדם מסוגלים לתקשר טלפתית עם כלבים ועד כמה תורמת תקשורת זו לכלב.

רוצים לקבל ייעוץ אישי ולדעת מה הכלב שלכם חושב ואיך הוא מרגיש?

רוצים להשתתף בסדנא וללמוד לתקשר טלפתית עם כלבים בעצמכם ?

מוזמנים ליצור איתי קשר דרך עמוד הפייסבוק 'הלוחשת לכלבים - תקשורת טלפתית' או בטלפון 0548180190

צור קשר

077-9979856
הודעתך נשלחה בהצלחה
  הדפסה

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש