דלג לתוכן המרכזי
אמירים
צרכניה

צרכניה

צרכנית אמירים
צרכנית אמירים
מכולת אמירים
מכולת אמירים

צרכנית אמירים

באמירים, מיני סופר מרקט בו ניתן לרכוש את כל המוצרים הבסיסיים כדי למלא את המקרר לנופש מפנק (כל זאת אם מבקשים לעשות נופש של self catering  . )
בצרכנייה שלנו יש הכל מכל! מירקות אורגנים ומוצרים אורגנים מסוגים שונים, גם לחמים, מאפים דברי חלב, חומרי ניקוי, דברי מכולת ועוד המון המון מוצרים. הצרכנייה צמחונית, ללא מוצרי בשר, דגים וסגריות.

 

שעות פעילות

ימים א',ב',ג',ד',ה' מ- 8:00 עד 19:00.

יום ו' מ- 8:00 עד 14:00

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש