דלג לתוכן המרכזי
אמירים
לשם - סיור וציור

לשם - סיור וציור

בית לשם

אמירים
077-8049012

בית משפחת לשם נבנה באופן מיוחד לאורך שנים. אסף עובד בבית ובחצר, הקים טרסות, שבילים, עבודות עץ ומסגרות ועוד.

מוזמנים לסיורים מלאי סיפורים ורעיונות בחצר הבית ובבית עצמו.

 

אמנות משפחתית בין-דורית

במהלך סיור זה בחצר ובבית נראה עבודות אמנות של בני משפחה מדורות שונים: לוחות פסיפס, שולחנות פסיפס, ציורים על חלוקי אבן, על לוחות עץ, דפים וקנווסים, עבודות קרמיקה ועוד. סיור בין האלמנטים ילוו בסיפורים מהעבר ומימינו אודות הבחירה והדרך של בני משפחה לעסוק בין היתר באומנות.

מסלול אדריכלי וסיפור האבן

במהלך סיור זה, נתאר את החשיבה בהליכי התכנון והבנייה, נספר את 'גילגולה של אבן' (מהיכן הגיעו אבני הבנייה), נראה פרטי ריהוט ונגרות יחודיים מעץ ונתייחס לגינון בחצר. 

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
  הדפסה

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש