דלג לתוכן המרכזי
אמירים
להנמס אל השקט

להנמס אל השקט

להנמס אל השקט

077-9978027

נופשים יקרים!
אנו מזמינים אתכם לחוויה מרגיעה לגוף ולנפש.
לשכוח לשעה את כל הטרדות, ולהנמס אל השקט,
למגע עמוק, מקשיב, ומרפה מתחים.

יש אפשרות לקבל טיפול אישי ויחיד,
או 2 טיפולים בו זמנית לזוג, ע"י 2 מטפלים

סוגי טיפולים:

+ עיסוי בשמנים - מסז' מפנק, מזרים, מרגיע ומשחרר- להנמס אל השקט. (לאה /ולדימיר)

+ טיפול משולב - לחיצות שיאצו, מתיחות עדינות, הכנסת תנועה לאברים, בשילוב מסז' בשמנים.
משחרר מתחים עמוקים יותר, ומכניס תנועה ושחרור למקומות מקובעים. (לאה /ולדימיר)

+ חיבור גוף עם נפש - מגע מקשיב , טיפול ללא שמנים.
בתאים שלנו יש זכרונות ורגשות. דרך מגע נוכח במקומות דואבים, אנו (אני ואת/ה) מקשיבים לכאב, ולסבל. הקשבה נוכחת זו מאפשרת לכאב הנפשי להתבטא ולהשתחרר. תוך כדי הגוף מקבל עיסוי, הזרמה ופתיחה. חוויה עמוקה לגוף ולנפש.              (לאה /ולדימיר)

+ הילינג - התחברות מחדש - מסביב לגופנו ישנה הילה אנרגטית, שהיא שיקוף מדוייק של מצב הגוף שלנו. באמצעות חישה אינטואיטיבית, אני מזיזה, מותחת ומאריכה את האנרגיות. המערך האנרגטי משתנה ובעקבותיו הגוף והנפש. מרגיע, מאזן ומרפא. (לאה )

+ טיפול בשיטת פלדנקרייז - מגע מקשיב, לחיצות עדינות, תנועות לא שגרתיות שמגרות את המוח לאפשרויות חדשות. טוב לבעיות עמוד שידרה ומפרקים. (לאה)

+ שיעור עיסוי לזוגות- חוויה של שעתיים עד שעתיים וחצי, שבהן נלמד טכניקות עיסוי והרפיה. כשכל אחד מבני הזוג, שוכב בתורו ומקבל עיסוי ב-4 ידיים מאחד מאיתנו ומבת /בן זוגו. (לאה /ולדימיר)

 

סדנאות זוגיות וקבוצתיות:

+ שעור פלדנקרייז קבוצתי - שעור תנועתי מלווה בהקשבה פנימית, שבו נשחרר ונפתח את הגוף בדרכים לא שגרתיות. (לאה)

+ סדנא של מגע ותנועה (לאה ו/או ולדימיר) 

+ התמקדות, ועבודה עם הילד הפנימי. (לאה)

+ שיעור תנועה בשיטת רוזן: תנועה זורמת, שמחה, משוחררת ומשחררת, בליווי מוסיקה. כוללת אלמנטים ריקודיים, משמנת את כל מפרקי הגוף ופורקת מתחים נפשיים. (ולדימיר)

+ פוטותרפיה1: ניתוח אלבומי תמונות זוגיות/משפחתיות/קבוצתיות, למטרת הבנה עמוקה יותר של מערכות היחסים, העלאת המודעות למסרים סמויים של שפת הגוף. התהליך מאפשר יתר כנות והעמקה ביחסים. (ולדימיר)

+פוטותרפיה 2: זוגות/משפחות/חברים מצלמים אחד את השני בהדרכתי, ויחד אנחנו מנתחים את התמונות מהפן האמנותי ומהפו האישי-פסיכולוגי. (ולדימיר)  

   

טיפולי גוף נפש עמוקים עם השפעות ארוכות טווח:

+ריפוי הילד הפנימי הפגוע - אותו ילד/ה קטן ופגוע שהיינו, חי ופועם בתוכנו, וממשיך לנהל את חיינו העכשויים. הוא מחכה שנקשיב לו, ונרפא אותו. שנפסיק לתלות את האשם בעבר שלנו, וניקח אחריות על ההווה שלנו. (לאה)

+ מסעות (the journey) - לשחרור טראומות, רגשות וזכרונות עבר. (לאה)

+ התמקדות (focusing) - הקשבה למסרים הקיימים בגוף. (לאה)

+ נקודת אמת - גילוי ומודעות לאמירה שמחשיכה את חיינו וגורמת לנו לסבל שוב ושוב,
ומנגד- גילוי ומציאת נקודת האור, שנמצאת בשורש נשמתנו, פסוק יחודי לתיקון שלנו, שמאיר לנו את הדרך לצאת מהחושך, הסבל והכאב. (לאה)

+ תטא הילינג - בשיתוף עם הבורא אנו משחררים אמונות מגבילות, דפוסים מגבילים ועוד... (לאה)

+ טיפול בשיטת רוזן - טיפול במגע מקשיב עם שיחה סימולטנית, המאפשר למטופל פגישה עם רגשות עמוקים וסמוים.  מאפשר שחרור רגשי ופיזי, מביא למניעת מחלות, ריפוי כאבים בגוף והעמקת ההבנה העצמית. (ולדימיר)

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
  הדפסה

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש