דלג לתוכן המרכזי
אמירים
פארק אגמון החולה

פארק אגמון החולה

אחת מהאטרקציות התיירותיות הבולטות בסביבת אמירים היא פארק אגמון החולה.

מה מיוחד בפארק אגמון החולה?

אגמון החולה הוא אתר אקולוגי ייחודי בעולם המאפשר למבקרים בו חווית טבע נדירה משולבת עם סיפורי חלוציות. למעלה מחצי מיליון עופות מים, עופות דורסים וציפורי שיר חולפות מעליו פעמיים בשנה ומאפשרים למבקרים הרבים ולחובבי הצפרות והטבע, להתבונן בבעלי החיים במקום משכנם הטבעי מקרוב ובאין מפריע. הפארק גם מציע למבקריו מסלול מרתק באורך של כ- 8.5 ק"מ, העובר לאורך המים ועל פני בוסתנים. כמו כן עומדים לרשות המבקרים קפיטריה, חנות מזכרות, תחנות מידע ושירותי השכרת אופניים, עגלות גולף, עגלות מסתור, וכן- השכרת ציוד תצפית וציוד הדרכה.

כמה דרכים לסייר באתר

הודות לשירותי ההשכרה השונים שבפארק, כל אחד יכול ומוזמן לסייר באתר, לרבות משפחות עם תינוקות, אנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות פיזיות. הכניסה לפארק אגמון החולה אינה כרוכה בתשלום. עם זאת, הנהלת הפארק גובה 5 ₪ עבור כל מבקר מגיל 3 ומעלה- סכום סמלי שמיועד לשימור פרויקט העגורים. על מנת לשמור על האיזון האקולוגי בפארק, לא ניתן להיכנס אליו עם רכבים פרטיים. עם זאת, ניתן לסייר בו ברגל, באופניים, באמצעות רכבי גולף או באמצעות עגלות המסתור. הסיור ברגל או באופניים שבבעלותכם הוא ללא תשלום. רכבי גולף, רכבי מסתור או השכרת אופניים כרוכים בעלות.

סיור באופניים

לנוחותכם שירותי השכרת אופניים : ניתן לשכור אופני הרים עבור ילדים ו/או מבוגרים. כן, ישנה אפשרות לשכור אופניים משפחתיים- אופניים עם 7 מושבים!

סיור בעגלות גולף

השכרת עגלות גולף מאפשרות לכם לסייר בפארק באופן עצמאי ללא מאמץ פיזי.

סיור בעגלות מסתור

סיור מודרך בעגלה הרתומה לטרקטור. סיור זה מאפשר לכם תצפית קרובה על הציפורים ועל בעלי החיים שבסביבתם בליווי הדרכה. סיור בעגלות מסתור מותנה בהרשמה מראש.

ציוד נלווה

פארק אגמון החולה מציע שירותי השכרת ציוד תצפית כגון משקפות ומגדירי ציפורים. כמו כן, ניתן לשכור מדריך אלקטרוני באמצעותו תוכלו ליהנות מהסברים בהתאם לתחנות בשטח.

שעות פתיחה

הפארק פתוח למבקרים בימים א' – ה' מהשעה 09.00 בבוקר ועד שעה אחת לפני החשיכה. בסופי שבוע ומועדים לשמחה שעות הפעילות הן מ 06:30 בבוקר ועד שעה אחת לפני החשיכה. יש לציין כי במהלך סופי שבוע וחג לא ניתן להיכנס למתחם עם אופניים פרטיים.

פארק אגמון החולה ממתין לכם, אורחי הצימרים באמירים, ואין ספק כי ביקור בפארק אגמון החולה יעשיר את חופשתכם באמירים.

אמירים והסביבה

צימרים באמירים

אמירים ממוקמת באחת הפינות היפות שבגליל עם נוף פנורמי לכנרת ולהרי הגליל, בתוך שמורת טבע ובנקודה המאפשרת הגעה נוחה לאטרקציות רבות, ועל כן הפכה למקום משיכה לנופשים ותיירים. היום באמירים מגוון גדול מאוד של צימרים-מצימר לזוג ועד צימר למשפחה.

לכל הרשימה

אמירים בתיאבון

באמירים, ימצאו אורחי הצימרים, מגוון מסעדות ובתי קפה, ארוחות בוקר וארוחות שף והמציעות ממיטב התפריט הצמחוני והטבעוני, מנות המתאימות לצמחונים ולטבעונים, אך גם לקהל הרחב, אשר יכול להנות במהלך החופשה באמירים, ממטעמי המטבח הצמחוני או הטבעוני.

לכל הרשימה

אמירים לגוף ולנפש

באמירים תוכלו להנות ממרכזי ספא המציעים מגוון טיפולי גוף ונפש בכל סגנונות העיסוי הקיימים. באמירים גם, מגוון של מטפלים המתמחים בטיפולים ספציפיים. לאורך השנה מתקיימות באמירים הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות, צמחונות וטבעונות.

לכל הרשימה
Loading חיפוש